Проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти Краснокутського району
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/edbdd6fde93735fd0b41ae1bf2362992.jpg)
23.06.2020 головним спеціалістом відділу освіти Валентиною Колонтаєвською проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти у форматі відеоконференції за допомогою платформи Zoom, на якій розглянуто питання завершення 2019/2020 навчального року для учнів 11-х класів, організації підвезення та участі випускників закладів загальної середньої освіти району у зовнішньому незалежному оцінюванні.